Ubytování

Ubytování v klidné lokalitě brněnské přehrady a v moderně zařízených pokojích Vám poskytne zasloužené pohodlí. V malebném prostředí brněnské přehrady načerpáte nové síly do dalšího dne.

Skvělý pro relax i aktivní odpočinek.  Rodinné akce i firemní večírky u nás budou stát za to. Prostředí je přímo dělané pro pohádkové svatby. K dispozici Vám jsou dvě venkovní terasy s dětským hřištěm. Venkovní posezení a možnost grilování. Domácí mazlíčci mají u nás dveře otevřené.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj typu STANDARD

Pokoj má rozměr 21 m² a svoji vlastní koupelnu. Je vybaven pohodlnou manželskou postelí o velikosti 200 x 180 cm, Wifi připojením, konferenčním stolem se židlemi, komodou, trezorem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, vysoušečem vlasů a základními hygienickými potřebami. Je možné zapůjčení varné konvice.

rezervovat

 

 

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj typu STANDARD

Ve třílůžkovém pokoji, který má rozměr 25 m² a je vybaven manželskou postelí o velikosti 200 x 180 cm a jedním odděleným lůžkem naleznete Wifi připojení, konferenční stůl se židlemi, komodu, trezor, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a základní hygienické potřeby. Je možné zapůjčení varné konvice.

rezervovat

 

 

Čtyřlůžkový pokoj

Čtyřlůžkový pokoj typu STANDARD

Tento pokoj se skládá ze dvou místností. Jedna místnost má rozměr 21 m² a je vybavena manželskou postelí. Druhá má rozměr 16 m² a je vybavena dvěmi oddělenými lůžky. Ve čtyřlůžkovém pokoji naleznete Wifi připojení, konferenční stůl se židlemi, komodu, trezor, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a základní hygienické potřeby. Je možné zapůjčení varné konvice.

rezervovat

 

 

Fotogalerie pokojů

Rádi pro vás zorganizujeme pohádkovou svatbu přímo na míru, firemní večírek anebo rodinnou oslavu. V zimních měsících se do uzavřených prostor vejde až 60 osob.

Brněnská přehrada je oblíbeným místem jak obyvatel Brna, tak návštěvníků hlavně díky tomu, že nabízí spoustu možností jak trávit volný čas. Vzhledem k její velikosti je zde možnost vyhlídkových jízd parníkem. Okolí přehrady je lemováno krásnou přírodou a proto je často vyhledávána turisty mířícími k hradu Veveří, poutnímu místu U tří křížů a také do přírodního parku Podkomorské lesy.

Okolí Brněnské přehrady je vhodné k mnoha sportovním aktivitám, jak pro cykloturistiku, pěší turistiku, tak i na jízdu po in-line stezkách na kolečkových bruslích. Poblíž se také nachází volejbalová hřiště nebo nedaleké golfové hřiště.

Pro rodiny s dětmi je k dispozici brněnská zoo nedaleko přehrady. Na konci jara se zde také koná oblíbená ohňostrojová show Ignis Brunensis, které se každoročně zúčastní stovky tisíc návštěvníků.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy


NEBO NÁM ZAVOLEJTE

a zeptejte se ihned na to, co Vás zajímá: +420 776 801 015

backtotop